KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046020
nr 1404 6020
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kopia, kvinnoporträtt, Charlotte Emerentze Emerentia von Raben. Olja på duk, 76x61cm, yttermått inklusive ram: 95x80cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:49:54
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.200 kr